Gobelin Kosmowska Gobelin Kosmowska

Gobelin Kosmowska

Indeks: ER.19.07.22

5,99 zł
Brutto

Książka w stanie dobrym, pozadzierane brzegi okładki. Zawiera pieczątki i naklejki po biblioteczne. Przybrudzone brzegi kartek. Ślady po zalaniu.

ISBN: 9788389217042

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Od wydawcy:

W Gobelinie przeplata się kilka opowieści o kobietach, kilka o mężczyznach, kilka wzmianek o artystach, o dziennikarzach, o Trójmieście. Osnowę stanowi historia Anny i jej alkoholizmu, a może raczej jej przyjaźni z Konstancją i Zuzanną i bezradności bliskich ludzi wobec czyjegoś uzależnienia.

Kobiety w tej książce nie są tuzinkowe ani banalne. Zresztą, czy czyjekolwiek życie można uznać za banalne jeżeli zajrzy się w sekrety bohaterów, ich lęki, zwątpienia, nadzieje, tęsknoty?

Autorka Gobelinu stawia, pod postacią Anny, lustro, w którym mogą się przejrzeć kobiety z problemem. Nie tylko alkoholowym. Uzależnienie od czegokolwiek, co prowadzi do unicestwienia, bardzo trudno samej u siebie tak dobrze zobaczyć, jak w opowieści o kimś innym. Anna wzbudza współczucie, litość, gniew, wstręt, zniechęcenie, troskę, miłość, podziw. Dokładnie te same uczucia, jakie wzbudza u każdego jego własna ułomność, słabość lub patologiczne uzależnienie od szkodliwych nawyków.

Dziękuję Ci, Anno za odwagę pokazania nam siebie bez zakłamania.

Ewa Woydyłło

ER.19.07.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Gobelin
Autor
Barbara Kosmowska
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2002
Liczba stron
412
Wydawnictwo
Rosner i Wspólnicy
ISBN
9788389217042
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
ER.19.07.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: