Nasze Allegro

Książki Fantasy, science fiction, horror

To kategoria stworzona dla wszystkich, którzy lubią oderwać się od rzeczywistości! W jednym miejscu zebraliśmy książki z działu fantastyki, horroru oraz science fiction. Odnajdzie się tu każdy miłośnik grozy, futurystycznych wizji przyszłości, kosmicznych wojaży i trafnych obserwacji współczesności. Proponowane przez nas tytuły trzymają w napięciu - uważaj, bo gdy zaczniesz czytać, trudno będzie oderwać się od stron pełnych zadziwiających zdarzeń i niespotykanych postaci. Gotowy na podróż w nieznane?

Fani historii trzymających czytelnika w napięciu, które można dosłownie pochłonąć w jeden wieczór znajdą na naszej stronie sporo ciekawych tytułów w korzystnych cenach. Mamy przyjemność zaproponować Państwu zajmujące opowieści z bogatą kreacją świata przedstawionego, wielowymiarowymi bohaterami i nieoczywistym zakończeniem. Nasz sklep online ma w asortymencie pobiblioteczne książki z dreszczykiem, science fiction i horrory.

Księgarnia internetowa poleca powieści z dreszczykiem

Na asortyment naszego sklep online składa się kilkaset tytułów - od tych najbardziej kultowych po mniej znane. Można nabyć u nas książki fantasy pochodzące z drugiej ręki najczęściej ze zbiorów bibliotecznych, ale też od osób prywatnych. Oferujemy literaturę z dreszczykiem emocji dla osób w różnym wieku w korzystnych cenach. W naszej sprzedaży internetowej z szybką wysyłką można znaleźć wiele pozycji fantasy, science fiction i horrorów z drugiej ręki, które będą dla Państwa świetną rozrywką.

Książki używane fantasy, horrory i science fiction

Mamy nadzieję, że poszukiwania literackie na naszej stronie okażą się owocne i wybiorą Państwo coś, co pozwoli na chwilę zapomnieć o codziennych troskach!

Aktywne filtry

Mars T 1 Bova
Cena 34,99 zł

 Na dwóch statkach lecących na Marsa dochodzi do konfliktów narodowościowych, naukowych i ...

Miasto zagubionych dusz T 5 Clare
Cena 69,99 zł

Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą ...

Wroniec Jacek Dukaj
Cena 51,99 zł

"Wrońcowi" bliżej do "Alicji" Lewisa Carrolla; ale to też myląca wskazówka. Wyszło raczej coś w rodzaju czarnej fantasmagorii narodowej w formule bajki dla dzieci. Zupełnie inne niż dotychczas, ...