Nasze Allegro

Książki Prawo, administracja

Studiujesz, wykładasz, a może prowadzisz własną kancelarię? Jesteś tu, bo prawdopodobnie poszukujesz dodatkowego źródła wiedzy. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kodeksy i podręczniki, ale także ciekawe opracowania poświęcone polskiemu ustawodawstwu z różnych dziedzin: polityki, gospodarki, turystyki czy bezpieczeństwa i higieny pracy. Polecamy również vademeca obejmujące zagadnienia administracyjne, rachunkowe, związane z marketingiem czy ochroną środowiska.

Książki prawnicze w antykwariacie Hobbit

To idealne miejsce, aby trafić na starsze wydanie podręcznika dla studentów, kodeks pracy obejmujący określone widełki czasowe czy opracowanie historyczne, które pozwoli na uzupełnienie wiedzy z zakresu prawa i administracji. Odnajdzie się tu zarówno student, jak i wykładowca, ale także osoba mogąca pochwalić się prowadzeniem własnej kancelarii.

Sprawdź, co jeszcze oferuje Hobbit – sklep internetowy i antykwariat w jednym. Przejrzyj pozostałe kategorie, aby zapewnić sobie dostęp do interesujących książek z drugiej ręki.

Aktywne filtry

Przestępczość kobiet Kolarczyk
Cena 89,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty przybrudzone,strony w środku pożółkłe,książka po biblioteczna,grzbiet delikatnie uszkodzony,w środku książki grzbiet oklejony taśmą