Nasze Allegro

Mapy, przewodniki, książki podróżnicze

Czy są wśród nas prawdziwi globtroterzy, którzy sami organizują dalekie wyprawy po Polsce, Europie i dalekich krajach? A może preferują Państwo eksplorowanie odległych krain, kultur i zwyczajów przysłowiowym palcem po mapie bez wychodzenia z domu? Zapraszamy serdecznie wszystkich odkrywców do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych opowieści. Nasz sklep online ma w swojej ofercie pobiblioteczne książki podróżnicze, reportaże, przewodniki turystyczne i wiele innych.

Literatura podróżnicza z drugiej ręki - księgarnia internetowa

W naszym sklepie online można spełnić swoje odwieczne marzenia o poznawaniu najdalszych zakątków naszej planety. Dostępna w naszej sprzedaży internetowej literatura faktu to ogromna dawka wiedzy, osobiste świadectwa i coś, co pozwoli przyjąć nową perspektywę.

Książki podróżnicze, reportaże i przewodniki turystyczne

Nasze reportaże z drugiej ręki także opisują wrażenia autora i fakty z życia mieszkańców danych terenów. Pobiblioteczne przewodniki turystyczne polecamy zaś tym z Państwa, którzy chcą dogłębnie przygotować się na samodzielną lub zorganizowaną wyprawę.

Jest 220 produktów.

Pokazano 1-12 z 220 pozycji

Aktywne filtry

Lalki w ogniu Wilk
Cena 19,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, niektóre strony w środku lekko przybrudzone, książka po zalaniu

Moja Portugalia Ziejka
Cena 19,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty lekko przybrudzone,strony w środku delikatnie pożółkłe,książka po biblioteczna