Nasze Allegro

Mapy, przewodniki, książki podróżnicze

Czy są wśród nas prawdziwi globtroterzy, którzy sami organizują dalekie wyprawy po Polsce, Europie i dalekich krajach? A może preferują Państwo eksplorowanie odległych krain, kultur i zwyczajów przysłowiowym palcem po mapie bez wychodzenia z domu? Zapraszamy serdecznie wszystkich odkrywców do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych opowieści. Nasz sklep online ma w swojej ofercie pobiblioteczne książki podróżnicze, reportaże, przewodniki turystyczne i wiele innych.

Literatura podróżnicza z drugiej ręki - księgarnia internetowa

W naszym sklepie online można spełnić swoje odwieczne marzenia o poznawaniu najdalszych zakątków naszej planety. Dostępna w naszej sprzedaży internetowej literatura faktu to ogromna dawka wiedzy, osobiste świadectwa i coś, co pozwoli przyjąć nową perspektywę.

Książki podróżnicze, reportaże i przewodniki turystyczne

Nasze reportaże z drugiej ręki także opisują wrażenia autora i fakty z życia mieszkańców danych terenów. Pobiblioteczne przewodniki turystyczne polecamy zaś tym z Państwa, którzy chcą dogłębnie przygotować się na samodzielną lub zorganizowaną wyprawę.

Aktywne filtry

Przewodniki wiedzy i życia Rzym
Cena 259,99 zł

Nowej generacji przewodnik wizualny oprowadza po najciekawszych miejscach starożytnego i współczesnego Rzymu. Unikalne przekroje, rzuty i szczegółowe plany są pomocne w przygotowaniach do ...

Lalki w ogniu Wilk
Cena 19,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, niektóre strony w środku lekko przybrudzone, książka po zalaniu

Turcja Darke
Cena 6,99 zł

Książka w stanie dobrym, przybrudzona okładka i brzegi kartek. Lekko pozadzierane brzegi okładki.