Nasze Allegro

Książki dla dzieci

Baśnie Andersena, “Poczytaj mi mamo”, Przygody Mikołajka... to tylko niektóre książki dla dzieci, które znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy najciekawsze opowieści dla najmłodszych - Twoja pociecha je pokocha! Każdy egzemplarz zachowany jest w dobrym stanie i nadaje się do czytania zarówno przez rodziców, jak i uczące się tego maluszki. Polecamy nie tylko znane powszechnie baśnie i bajki, ale także historyjki obrazkowe oraz książki współczesnych autorów. Znajdziesz tu również śpiewniki, łamigłówki czy opracowania popularnonaukowe.

Proponujemy również wybór ciekawych lektur dla najmłodszych. Dostępne są różnorodne tytuły przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Oferta antykwariatu zawiera czytanki oraz historyjki obrazkowe dla maluchów, ale też książki dla dzieci nieco starszych.

Czytanki dla dzieci, opowiadania, baśnie, bajki i historyjki obrazkowe

W tej kategorii dostępne są klasyczne baśnie i bajki, które od wielu lat cieszą się popularnością, a także pozycje współczesne np. historyjki poświęcone wybranym grom komputerowym oraz nawiązujące do filmów animowanych. Dzięki temu można tu znaleźć lektury i opowiadania, który przypadną do gustu każdemu małemu czytelnikowi.

Interesującą opcję stanowią także atlasy, encyklopedie, słowniki oraz inne pozycje edukacyjne, jakie zawiera nasz antykwariat dla dzieci. Cechują się one atrakcyjną i przystępną formą, dzięki czemu nie tylko uczą, ale też bawią.

Zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów tej kategorii, w której dostępne są baśnie, książeczki z obrazkami, opowiadania oraz inne lektury pozwalające przenieść się w bajkowy świat.

Aktywne filtry

Radiowóz Campbell
Cena 6,10 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty lekko przykurzone,strony w środku czyste,strony tekturowe

Angielski z waltem disneyem
Cena 18,80 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty lekko przykurzone,strony w środku czyste,rogi lekko uszkodzone,grzbiet lekko uszkodzony,pierwsza strona delikatnie naderwana 

Walt disney bambi
Cena 21,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty lekko przykurzone,strony w środku czyste,grzbiet minimalnie przetarty,w środku książki znajdują się dwie prywatne pieczątki 

Księga ludzkiego ciała
Cena 9,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty lekko przykurzone,strony w środku czyste,książka po biblioteczna,grzbiet w środku książki z przodu i z tyłu oklejony taśmą,rogi delikatnie ...