Chyba każdy z nas ma w swoim domu papierowe wydania lektur szkolnych, klasycznych powieści, rozrywkowych kryminałów czy innych tytułów. Często zdarza się tak, że wystarczy nam zaledwie jednokrotna lektura danej pozycji. Dotyczy to szczególnie powieści sensacyjnych, kryminalnych, horrorów czy thrillerów, gdzie najważniejszy punkt to zakończenie, znalezienie sprawcy i trzymający w napięciu klimat utworu. Jeśli Państwa półki wręcz uginają się od opasłych tomiszczy, to pewnie często rodzi się pytanie, gdzie sprzedać książki. Idealnym miejscem do tego celu będzie nasz antykwariat internetowy.

Skup i wycena książek używanych online – nasz antykwariat internetowy

Ci z Państwa, którzy chcą się pozbyć niektórych pozycji ze swoich zbiorów, mogą zgłosić się do nas. Oferujemy wycenę i skup książek online.

Antykwariat internetowy odkupi pozycje z różnych dziedzin (popularnonaukowe, kryminały, fantasy, science fiction, podręczniki akademickie, podręczniki szkolne, lektury .........).

Nie skupujemy książek typu Harlequin, a także encyklopedii i słowników.

Gdzie sprzedać i wycenić swoje zbiory online?

W celu sporządzenia wyceny prosimy o przesłanie zdjęć na adres e-mail: antykwariat.hobbit@onet.pl lub o przesłanie dokładnej listy spisu pozycji (tytuł, autor, rok wydania, ilość stron). Przy bardzo dużej liczbie tytułów proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 515 755 595.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Jeżeli posiadają Państwo powieści, reportaże czy inne gatunki, które chcecie sprzedać, to prosimy o kontakt.

Dzięki naszej ofercie znika pytanie, gdzie sprzedać swoje papierowe zbiory online.

Polecamy nasz antykwariat internetowy i czekamy na Państwa propozycje!