Nasze Allegro

Literatura piękna - proza zagraniczna

Uwielbiasz zanurzać się w historie opowiadane przez innych? Daj się zaprosić do świata, w którym króluje wyobraźnia. W naszym antykwariacie znajdziesz różne książki zagraniczne, w tym literaturę piękną. To beletrystyka zajmująca, bardziej lub mniej znana, przede wszystkim jednak interesująca ze względu na ogromną różnorodność.

Stare książki z duszą - literatura piękna zagraniczna w antykwariacie Hobbit

W jednym miejscu znajdziesz zarówno tak klasyczną już beletrystykę, jak “Przeminęło z wiatrem”, “Miłość w czasach zarazy” oraz “Anna Karenina”, jak i najnowszą literaturę piękną autorstwa Murakamiego czy Coelho. Wszystkie dostępne są w stanie bardzo dobrym lub dobrym. Dzięki nam uzupełnisz swoją biblioteczkę o starsze wydania ulubionych tytułów w niskiej cenie.

Antykwariat Hobbit to miejsce idealne na zakup starszych książek z drugiej ręki. Jeśli poszukujesz interesującej opowieści lub chcesz sprawić komuś prezent - sprawdź pełną ofertę beletrystyki zagranicznej.

Jest 762 produktów.

Pokazano 1-12 z 762 pozycji

Aktywne filtry

Przebudzenie Mello

Cena 19,99 zł

Na obwolucie lekko widoczne ślady użytkowania,okładka w stanie bardzo dobrym,ranty lekko przybrudzone,strony w środku delikatnie pożółkłe

Marley i ja Grogan

Cena 21,99 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty delikatnie przybrudzone,strony w środku delikatnie pożółkłe

Przemineło z wiatrem T.1-3 Mitchell

Cena 14,20 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania,ranty lekko przybrudzone,strony w środku lekko pożółkłe,książki po biblioteczne,książki delikatnie przekrzywione,w drugim tomie strony luźne