Nasze Allegro

Literatura piękna - proza zagraniczna

Uwielbiasz zanurzać się w historie opowiadane przez innych? Daj się zaprosić do świata, w którym króluje wyobraźnia. W naszym antykwariacie znajdziesz różne książki zagraniczne, w tym literaturę piękną. To beletrystyka zajmująca, bardziej lub mniej znana, przede wszystkim jednak interesująca ze względu na ogromną różnorodność.

Stare książki z duszą - literatura piękna zagraniczna w antykwariacie Hobbit

W jednym miejscu znajdziesz zarówno tak klasyczną już beletrystykę, jak “Przeminęło z wiatrem”, “Miłość w czasach zarazy” oraz “Anna Karenina”, jak i najnowszą literaturę piękną autorstwa Murakamiego czy Coelho. Wszystkie dostępne są w stanie bardzo dobrym lub dobrym. Dzięki nam uzupełnisz swoją biblioteczkę o starsze wydania ulubionych tytułów w niskiej cenie.

Antykwariat Hobbit to miejsce idealne na zakup starszych książek z drugiej ręki. Jeśli poszukujesz interesującej opowieści lub chcesz sprawić komuś prezent - sprawdź pełną ofertę beletrystyki zagranicznej.

Aktywne filtry

Ciała niebieskie Dückers
Cena 8,30 zł

Ciała niebieskie to znacznie więcej niż wielowarstwowy portret rodziny. To książka z nieznanego w Polsce nurtu "literatury wnuków". Świeże, wręcz orzeźwiające spojrzenie na przeszłość, bolesne ...

Wróg Remarque
Cena 16,90 zł

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste