Klub śpiewających rzeźników Erdrich Klub śpiewających rzeźników Erdrich

Klub śpiewających rzeźników Erdrich

Indeks: O.W.08.12.22

15,99 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, grzbiet delikatnie wygięty, ranty przybrudzone, strony w środku czyste, książka pobiblioteczna

ISBN: 9788370794675

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Po zakończeniu pierwszej wojny światowej Fidelis Waldvogel powraca do rodzinnej wioski w Niemczech i poślubia oczekującą dziecka narzeczoną swego kumpla z wojska, który zginął na froncie. Nieoczekiwanie wyszkolony zabójca - żołnierz i mistrz rzeźnicki z dziada pradziada - odkrywa, że jego prawdziwym powołaniem jest miłość.

Z walizką pełną kiełbasek i cennym kompletem noży rzeźnickich Fidelis wyrusza do Ameryki i osiedla się w miasteczku Argus w Dakocie Północnej. Z czasem ściąga do siebie rodzinę. W ciągu kolejnych lat zakłada własną firmę rzeźnicką i klub śpiewaczy. Gdy poznaje Delphine Watzke, córkę miejscowego pijaka, ani on, ani nikt inny nie wie jeszcze, w jak dramatyczny sposób to spotkanie odmieni życie ich obojga.

"Klub śpiewających rzeźników" to urzekająca, liryczna i okrutna zarazem opowieść o ludzkich zmaganiach z własną złożoną naturą. Louise Erdrich ukazuje, a raczej stwarza mocą swej odkrywczej wyobraźni świat pełen niezapomnianych postaci, świat, w którym "rzeźnicy śpiewają jak anioły".

O.W.08.12.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Klub śpiewających rzeźników
Autor
Louise Erdrich
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2003
Liczba stron
477
Wydawnictwo
Muza
ISBN
9788370794675
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.08.12.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: