Vademecum maturzysty Geografia Policht Vademecum maturzysty Geografia Policht

Vademecum maturzysty Geografia Policht

Indeks: O.W.12.08.22

8,99 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, ranty lekko przybrudzone, strony w środku czyste, książka pobiblioteczna

ISBN: 9788374353885

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Vademecum maturzysty. Geografia zostało przygotowane jako pomoc dla uczniów zdających maturę z geografii. Książka jest wynikiem doświadczeń autorek zebranych w czasie długoletniej pracy dydaktycznej. Autorki omawiają w niej wszystkie zagadnienia z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej wymagane na maturze, a także zwracają uwagę na te tematy, które sprawiają uczniom najwięcej problemów.

Książka ma charakter praktycznego poradnika, tak więc prócz teorii, znajdują się w niej także w przystępny sposób wyjaśnione – sprawiające uczniom chyba najwięcej trudności – zadania: czytanie map, rozmieszczanie upraw czy ośrodków przemysłowych, obliczanie różnicy czasu między miejscowościami itd. Została napisana w przystępny sposób, ułatwiający powtarzanie i uzupełnianie materiału: poszczególne tematy zostały pogrupowane tematycznie, wyszczególnione w osobnych rozdziałach i podrozdziałach, opatrzone wykresami, schematami, tabelami i zdjęciami, a typowe zadania wyjaśnione krok po kroku.

Vademecum będzie pomocą zarówno dla uczniów zdających maturę z geografii na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, a także dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić i poszerzyć swoją wiedzę z tego przedmiotu.

Mamy nadzieję, że nasza publikacja pomoże maturzystom uzyskać świetne wyniki na egzaminie dojrzałości.

O.W.12.08.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Vademecum maturzysty Geografia
Autor
Maria Policht
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2007
Liczba stron
470
Wydawnictwo
Zielona Sowa
ISBN
9788374353885
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.12.08.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: