Sprzedaż bez mitów Buliński Sprzedaż bez mitów Buliński

Sprzedaż bez mitów Buliński

Indeks: O.W.14.01.23

12,99 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, w środku znajdują się zaznaczenia ołówkiem 

ISBN: 9788328324350

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ta książka nie jest podręcznikiem. Ani gotową receptą na sukces. Ta książka jest nietypowym poradnikiem: zbiorem obserwacji i wniosków, jakie jej autor poczynił w ciągu szesnastu lat pracy w sprzedaży. Refleksje w niej zawarte mogą Ci się wydać momentami cierpkie, sarkastyczne i gorzkie, ale właśnie taki smak miewa sprzedaż. Handlowiec to zawód wysokiego ryzyka: momenty triumfu następują często po całej serii porażek. Klient powie stanowczo NIE, szef okaże dezaprobatę, Twojego konta nie zasili bardzo oczekiwana premia... W takiej sytuacji dobrze jest mieć wsparcie. Inspirację, taką jak ta książka. Wystarczy, że jej treść przepuścisz przez filtry własnych doświadczeń i wyciągniesz nauki właściwe dla siebie.

Co ogranicza wysokość słupków sprzedażowych? Dlaczego handlowcy nie uczą się na własnych błędach? Jakie wymówki przeszkadzają w poprawie efektywności? Kim jest menedżer — władcą czy liderem? Czy każdy może zostać handlowcem i awansować? Jak mają się do rzeczywistości metody, sposoby i sztuczki sprzedażowe? Kim są trudni klienci i czy naprawdę istnieją? Czym jest zespól stresu posprzedażowego? Czego nie sposób dowiedzieć się o przyszłym pracowniku działu handlowego z rozmowy kwalifikacyjnej? — oto niektóre zagadnienia, o których chce opowiedzieć Ci Kamil Buliński. Jesteś gotów?

O.W.14.01.23
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Sprzedaż bez mitów
Autor
Kamil Buliński
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2016
Liczba stron
167
Wydawnictwo
One-press
ISBN
9788328324350
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.14.01.23

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: