Czarnoksiężnik Władca wilków Cervenak Czarnoksiężnik Władca wilków Cervenak

Czarnoksiężnik Władca wilków Cervenak

Indeks: O.W.15.09.22

44,99 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, strony w środku czyste

ISBN: 9788362329403

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

„Władca wilków” to pierwszy tom opowieści o zemście potomka bogów, wojownika Rogana, wspieranego przez wilka z zaświatów, Gorywałda.

Prawie dziesięć lat walczył w wojnach, które doprowadziły do rozbicia imperium Awarów, rozciągającego się na równinach pomiędzy Dunajem a Cisą. Należał do drużyn słowiańskich książąt, był najemnikiem, walczącym po stronie Karola Wielkiego, służył w szeregach armii bułgarskiego chana Kruma. Czarny Rogan. Osławiony łucznik, bezlitosny pogromca Awarów. Każdy wódz pragnie mieć go po swojej stronie.

Działa teraz na własną rękę, zapuszcza się w ciemne, zamieszkane przez duchy i demony lasy za Hronem. Tropi ślady Krwawych Psów – najokrutniejszych awarskich oprawców. Dzięki spotkaniu z wiedźmą Mireną i władcą wilków, Czarnobogiem, szybko się dowie, że jego powołaniem jest nie tylko zemsta za dawno nieżyjących bliskich. Aby sprawdzić, jakie drzemią w nim siły i jakie posłannictwo przypadło mu w spadku po nieznanych dotąd przodkach, będzie musiał udać się do królestwa Moreny, bogini śmierci…

„Czarnoksiężnik” to znakomita seria, która błyskawicznie wciąga w świat słowiańskich herosów, książąt oraz magii, kapryśnych bogów i żądnych krwi biesów, a wszystko to na tle prawdziwych wydarzeń historycznych.

W przygotowaniu kolejne tomy przygód Rogana i jego wilczego towarzysza.

O.W.15.09.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Czarnoksiężnik Władca wilków
Autor
Juraj Cervenak
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2012
Liczba stron
369
Wydawnictwo
Instytut Wydawniczy Erica
ISBN
9788362329403
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.15.09.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: