Dom wschodzącego słońca Janusz Dom wschodzącego słońca Janusz

Dom wschodzącego słońca Janusz

Indeks: ER.15.07.22

7,99 zł
Brutto

Książka w stanie bardzo dobrym. Lekko pozadzierane brzegi okładki.

ISBN: 9788328026391

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mag-szermierz Lloyd zmierzy się ze swoją mroczną przeszłością. Błyskotliwy informatyk Timothy wyjdzie poza wirtualny świat. Narcystyczny rockman Gabriel wreszcie zacznie podejmować własne decyzje. Razem z zakonnicą Weroniką, wiekowym Krzysztofem oraz niespodziewanym przybyszem z odległych stron stawią czoło mitycznym bestiom oraz dawnym – i nowym – wrogom. Czy znajdą odpowiedzi na zagadki, jakie zostawiła po sobie legendarna Kaja Modrooka? I czy Eunice wyjdzie zwycięsko z próby, jaką postawi przed nią los?

*

Pierwsi magowie przybyli do miasta Farewell w czasach, kiedy na parkietach królował charleston, a alkohol można było kupić wyłącznie na czarnym rynku. Od tamtej pory minęło niemal sto lat, a oni nadal tutaj są. Nie wyłowisz ich jednak z tłumu. Z pozoru niczym nie różnią się od zwykłych ludzi. Żyją na granicy dwóch światów, chroniąc śmiertelników przed nieznanym.

Eunice Wight stawia pierwsze kroki w zawiłej sztuce magii. Jeszcze nie w pełni rozumie, czym jest świat, do którego przyszło jej należeć. I chociaż może liczyć na wsparcie pozostałych magów, oni również mają problemy, z którymi będą musieli się uporać. Czy znajdą odpowiedzi na zagadki, jakie zostawiła po sobie prorokini Kaja Modrooka? I czy Eunice wyjdzie zwycięsko z próby, jaką postawi przed nią los?

ER.15.07.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Dom wschodzącego słońca
Autor
Aleksandra Janusz
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2018
Liczba stron
416
Wydawnictwo
Uroboros
ISBN
9788328026391
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
ER.15.07.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: