Wieź daje siłę Kirkilionis Wieź daje siłę Kirkilionis

Wieź daje siłę Kirkilionis

Indeks: O.W.19.06.22

12,99 zł
Brutto

Na okładce minimalne ślady użytkowania, ranty minimalnie przybrudzone, strony w środku czyste

ISBN: 9788362829026

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Marzeniem wszystkich rodziców jest wychowanie dzieci na szczęśliwe, samodzielne i pewne siebie osoby, zadowolone ze swojego życia i zdolne do miłości. Książka Więź daje siłę pokazuje, że najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu jest udana relacja rodziców z dzieckiem. Bo więź daje siłę nie tylko w dzieciństwie.

Wbrew powszechnym przekonaniom, fizyczny dystans i przedwczesne usamodzielnianie wcale nie wspierają samodzielności dziecka. Udaną więź buduje bliskość i właściwe odpowiadanie na sygnały dziecka. Doktor biologii i badaczka rozwoju człowieka, Evelin Kirkilionis, twierdzi, że rodzice są ewolucyjnie wyposażeni w „intuicyjny program rodzicielski”, który idealnie współgra z biologicznymi potrzebami dziecka. Jego odczytanie zakłócają jednak sprzeczne przekazy, dotyczące opieki nad dzieckiem, brak wsparcia ze strony otoczenia czy stres.

Więź daje siłę przedstawia klucz do zrozumienia potrzeb małego dziecka, także tego najbardziej wymagającego, i pomaga rodzicom zbudować z nim trwałą i ufną więź od samego początku.

O.W.19.06.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Wieź daje siłę
Autor
Evelin Kirkilionis
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Stan
Używana
Rok wydania
2011
Liczba stron
166
Wydawnictwo
Mamania
ISBN
9788362829026
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.19.06.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: