Przeszłość kończy się dzisiaj Piliszek-Słowińska Przeszłość kończy się dzisiaj Piliszek-Słowińska

Przeszłość kończy się dzisiaj Piliszek-Słowińska

Indeks: O.W.18.07.22

17,99 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, ranty minimalnie przybrudzone, strony w środku czyste, książka pobiblioteczna

ISBN: 9788394631819

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Książka o przeszłości i teraźniejszości, w którą wplecione jest życie czterech sióstr. Pewnego dnia list od przypadkowej osoby ujawnia istnienie nieznanego członka rodziny. Od tej chwili życie nabiera innego wymiaru, pewne zachowania stają się bardziej zrozumiałe a inne jeszcze bardziej zagmatwane. Okazuje się, że to dopiero początek odkrywania przeszłości. Można byłoby postawić pytanie: czy i na ile historia najnowsza ma wpływ na nas dzisiaj? Jedni odpowiedzą, że nie widzą związku, a inni – wręcz przeciwnie. Pojawia się też pytanie, co tak naprawdę nas dzieli? W jaki sposób budować mosty między ludźmi i pokoleniami.

Nie pomylę się na pewno, pisząc, że młodsi i starsi pragną miłości. Wielkiej, prawdziwej, najlepiej jednej na całe życie. Wciąż napotykamy różnorodne trudności wynikające z historii naszej i naszych rodzin, a także ze skomplikowanej codzienności. Nie często bywa tak, jak chcielibyśmy, ale tęsknimy za wyjątkowym uczuciem. Co zrobić, aby uczucie się nie wypaliło? Jak nie „zepsuć” miłości? Czy walczyć o miłość? Jak nie stracić nadziei? Czy różnice muszą dzielić? Czy warto udawać kogoś, kim się nie jest? Czy szczerość prowadzi donikąd? Czy prawda jest ważna? Czy historia kończy się wczoraj czy może jednak dzisiaj?

O.W.18.07.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Przeszłość kończy się dzisiaj
Autor
Beata Piliszek-Słowińska
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2017
Liczba stron
356
Wydawnictwo
inne
ISBN
9788394631819
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.18.07.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: