Dom duchów Allende Dom duchów Allende

Dom duchów Allende

Indeks: O.W.16.08.22

24,99 zł
Brutto

Na okładce widoczne ślady użytkowania, ranty przybrudzone, strony w środku czyste, książka delikatnie przekrzywiona

ISBN: 9788373196780

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pisarski debiut Isabel Allende, który przyniósł jej tytuł jednej z najważniejszych i najbardziej utalentowanych pisarek iberoamerykańskich XX wieku.

Przepełniona pasją i przemocą historia burzliwych losów trzech pokoleń rodziny Trueba i blisko stu lat gwałtownych przemian społecznych, w kulminacyjnym momencie stawiających dumnego i porywczego patriarchę rodu i jego ukochaną wnuczkę po przeciwnych stronach politycznej barykady. Za kulisami działań rewolucyjnych i kontrrewolucyjnych w kraju toczy się inna, być może jeszcze boleśniejsza walka, zamknięta w czterech ścianach ponurej willi pełnej duchów przeszłości.

Bohaterowie trawieni są przez miłość przekraczającą granice życia i śmierci, nienawiść pozostawia w nich wyłącznie zgliszcza, niekończące się wyrzuty i oskarżenia, a niemożliwe do zaspokojenia żądze i ambicje zderzają się z piekłem politycznych przewrotów. Każdemu z nich przyjdzie odpowiedzieć na pytanie, czym są więzy krwi wobec moralności i powinności i czy osobiste przekonania są ważniejsze od rodziny.

Isabel Allende tworzy misterną sieć zależności między do bólu ludzkimi postaciami, wydobywa z nich głęboko skrywane uczucia, wystawia na próbę łączące ich więzi, a zarazem przedstawia burzliwą historię narodu na skraju przepaści. Saga, stanowiąca triumf realizmu magicznego.

O.W.16.08.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Dom duchów
Autor
Isabel Allende
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2005
Liczba stron
523
Wydawnictwo
Muza SA
ISBN
9788373196780
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.16.08.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: