Mężczyźni za nią szaleją Dormesson Mężczyźni za nią szaleją Dormesson

Mężczyźni za nią szaleją Dormesson

Indeks: O.W.18.02.22

9,99 zł
Brutto

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, okładka lekko przybrudzona, ranty lekko przybrudzone, strony w środku, książka pobiblioteczna

ISBN: 9788372005663

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dalsze dzieje dwóch rodów, których historie zapoczątkował Wieczorny wiatr.

Choć pierwsza wojna dobiegła końca, czasy wcale nie stały się spokojniejsze. Krach na Wall Street wstrząsa codziennym życiem, we Włoszech do władzy dochodzi Mussolini, a w Niemczech coraz większą władzę zyskuje Hitler. Tacy jak Hugo, Darwin, Marks, Freud, a niebawem również Picasso są zwiastunami nowych czasów. Te już nadchodzą.

Cztery siostry i czterej bracia, wplątani w wir historii, przemierzają międzywojenną Europę i Amerykę. Aureliano zostaje mianowany ambasadorem Argentyny w Anglii. Brian wybiera życie w głębokiej Szkocji. Vanessa, ku wielkiemu zaniepokojeniu wujka Churchilla, wiąże się z Rudolfem Hessem. Pandora wikła się w kolejne romanse, a Jessicą zachwyca się Hemingway. Każdy z bohaterów odciska swoje piętno na historii i na każdym z nim historia odciska swoje. Wszystkimi targają emocje.

D’Ormesson – jeden z najznakomitszych francuskich pisarzy – po mistrzowsku balansuje na granicy fikcji i prawdy, stwarzając doskonałe złudzenie, że wszystko, co opisuje, wydarzyło się naprawdę. Daje coś niezwykłego: tajemnicze ciepło i nostalgię, połączone z subtelnym poczuciem humoru.

O.W.18.02.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Mężczyźni za nią szaleją
Autor
Jean Dormesson
Okładka
Twarda
Stan
Używana
Rok wydania
2000
Liczba stron
364
Wydawnictwo
Muza
ISBN
9788372005663
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.18.02.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: