Srebrny widelec Majer-Pietraszak Srebrny widelec Majer-Pietraszak

Srebrny widelec Majer-Pietraszak

Indeks: O.W.07.01.23

15,99 zł
Brutto

Książka w stanie bardzo dobrym, minimalnie naderwany grzbiet

ISBN: 9788328707177

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nawet najsilniejsi ludzie muszą mieć w życiu ostoję. Tam, gdzie bezduszny świat przetacza się nad człowieczymi losami z siłą huraganu, gdy spełnienie marzeń przychodzi nie w porę, gdy najłatwiej jest powiedzieć, że to już koniec, nie chcę w tym uczestniczyć, trzeba znaleźć kogoś, kto odegna upiory i pomoże nam się podnieść. Dwie kobiety, Laura i Antonina, dwie utracone nadzieje, nieprzyjazny świat i łzy, które potrafią przesłonić rzeczywistość.

W tym zamęcie jest też ciepły kąt, domowa kuchnia w magicznym miejscu, gdzie przy pierogach i gorącej herbacie to, co złe, znika, niczym śnieg po wiosennym deszczu. I choć nie można mieć wszystkiego, czasami wystarczy chwila, którą nieoczekiwanie zsyła nam przyjazny los.

Wanda Majer-Pietraszak po raz kolejny pokazuje, jak wielka siła kobiecej przyjaźni potrafi pokonać najtrudniejsze chwile. A że odważnym szczęście sprzyja, Laura i Antonina nie zostaną ze swoimi troskami tak zupełnie same. Bowiem Srebrny Widelec to miejsce, gdzie niejedno się może wydarzyć.

O.W.07.01.23
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Srebrny widelec
Autor
Wanda Majer-Pietraszak
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Stan
Używana
Rok wydania
2017
Liczba stron
314
Wydawnictwo
Muza SA
ISBN
9788328707177
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.07.01.23

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: