Yakuza bliźniacza krew Romaniuk Yakuza bliźniacza krew Romaniuk

Yakuza bliźniacza krew Romaniuk

Indeks: O.W.01.05.22

19,99 zł
Brutto

Książka w stanie bardzo dobrym

ISBN: 9788311123557

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Życie płatnej zabójczyni jest pełne przelanej krwi i nienawiści. To wszystko stało się nieodłącznym elementem życia Namidy, która jako jedyna kobieta zabiła więcej ludzi niż większość mężczyzn w Yamaguchi-gumi. Podczas jednego ze zleceń, jej zdaniem mniej niebezpiecznego, ledwo uchodzi z życiem. Chce dowiedzieć się kim był jej tymczasowy pracodawca, który wystawił ją na pewną śmierć. Niestety jego tożsamość nie jest nikomu znana.

WYDAWNICTWO BELLONA NA SWOJEJ STRONIE OPUBLIKOWAŁO NASTĘPUJĄCE OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE KSIĄŻKI:

"Wydawnictwo Bellona zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z panią Joanną Gałęcką umieściło przeprosiny na stronie wydawnictwa i księgarni. Jeszcze raz pragniemy przeprosić za zaistniała sytuację. Książka została już wycofana ze sprzedaży na stronie wydawnictwa, jednak nie mamy już siły sprawczej by wycofać wcześniej zakupione egzemplarze przez inne sieci sprzedażowe.

Pragniemy też przypomnieć, że umowa którą podpisała Pani Romaniuk i jej rodzice była umową określającą odpowiedzialność w przypadku ewentualnego plagiatu po stronie rodziców. Jesteśmy wydawnictwem z długoletnią tradycją i pragniemy utrzymywać określony poziom naszych wydawnictw, nie zawsze jednak istnieje możliwość weryfikacji autentyczności dzieła.

Wydawnictwo jeszcze raz przeprasza za zaistniałą sytuację."

O.W.01.05.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Yakuza bliźniacza krew
Autor
Agata Romaniuk
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2012
Liczba stron
470
Wydawnictwo
Bellona
ISBN
9788311123557
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.01.05.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: