Dorosłym wstęp wzbroniony Zest. 6 szt. Roberts Dorosłym wstęp wzbroniony Zest. 6 szt. Roberts

Dorosłym wstęp wzbroniony Zest. 6 szt. Roberts

Indeks: O.W.07.10.22

14,99 zł
Brutto

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku lekko pożółkłe, książki pobiblioteczne

ISBN: 9788388455865

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kiedy okazuje się, że jeden z uczniów liceum Clearwater Crossing jest chory na białaczkę, szkoła stara się zebrać dla niego pieniądze. W tym celu zostaje zorganizowany festyn.

Do pracy przy stoisku z hamburgerami zgłasza się osiem osób, które nie mogły bardziej się od siebie różnić. Dziwaczna grupa składa się z popularnej w całej szkole Melanie, która ma wszystko, Nicole, która żałuje, że tego wszystkiego nie ma. Przyjaciele, Peter oraz Jenna, kierują się chęcią niesienia pomocy, a najlepszy zawodnik drużyny futbolowej, Jesse, zgłasza się tylko po to, żeby wywrzeć wrażenie na Melanie. Skryty Miguel trzyma się z boku ku niezadowoleniu pewnej siebie Leah. A niezdarny Ben? Chce zyskać sobie przyjaciół.

Festyn trwa tylko jeden dzień i ku niezadowoleniu ośmiorga nastolatków trzeba wracać do codziennego życia. Niespodziewanie dochodzi do tragedii, która godzi w serce każdego z nich.

Czy przyjaciele potrafią połączyć swoje siły raz jeszcze? A może nadszedł czas pożegnania?

O.W.07.10.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Dorosłym wstęp wzbroniony Zest. 6 szt.
Autor
Laura Peyton Roberts
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2003
Wydawnictwo
Exlibris
ISBN
9788388455865
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.07.10.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: