Wyspa Obłąkanych Widmark Wyspa Obłąkanych Widmark

Wyspa Obłąkanych Widmark

Indeks: O.W.12.01.23

16,99 zł
Brutto

Książka w stanie bardzo dobrym

ISBN: 9788377761229

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Na zapleczu zakładu zegarmistrzowskiego Dawid i Larisa są widzami niezwykłego przedstawienia lalkowego. Jak to możliwe, by na scenie działo się to, o czym właśnie myślą? I kim jest mężczyzna w białym kitlu stojący w cieniu za kulisami?!

Dawid i Larisa to nowa seria Martina Widmarka – autora bestsellerowej serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tym razem książki przeznaczone są dla nieco starszych czytelników, a zatem wszystkich tych, którzy nauczyli się czytać, poznając kolejne przygody Lassego i Mai, i chcą przejść na kolejny poziom czytelniczych wyzwań i doznań.

Dawid i Larisa to świetnie skonstruowane, trzymające w napięciu historie, w których wątek detektywistyczno-przygodowy prowokuje do refleksji nad współczesnym światem i mechanizmami jego funkcjonowania. Bohaterowie, uwikłani w skomplikowane intrygi, zmuszeni są do postawienia sobie pytań dotyczących ludzkiej egzystencji. Ciekawe tło przygód nastolatków Dawida i Larisy stanowi problematyka popularnonaukowa, np. eksperymenty genetyczne czy ekologia.

O.W.12.01.23
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Wyspa Obłąkanych
Autor
Martin Widmark
Okładka
Twarda
Stan
Używana
Rok wydania
2016
Liczba stron
181
Wydawnictwo
Zakamarki
ISBN
9788377761229
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.12.01.23

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: