Niemowa Rosenfeldt Niemowa Rosenfeldt

Niemowa Rosenfeldt

Indeks: O.W.16.03.22

9,99 zł
Brutto

Na okładce minimalnie widoczne ślady użytkowania, grzbiet wygięty, ranty lekko przykurzone, strony w środku czyste, książka przekrzywiona

ISBN: 9788380154889

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W domu w Torsby znaleziono zamordowaną rodzinę Carlstenów. Na miejsce zbrodni zostaje wezwana krajowa policja kryminalna. To będzie trudne śledztwo, które dodatkowo się skomplikuje, gdy jedyny podejrzany zostanie znaleziony martwy, zastrzelony z tej samej broni co Carlstenowie.

W trakcie dochodzenia wychodzi na jaw, że istnieje świadek zamordowania tej rodziny. To dziesięcioletnia Nicole, która feralnego dnia składała wizytę swoim kuzynom. Jej ślady urywają się w gęstym lesie za domem. Trzeba ją niezwłocznie odnaleźć, zanim morderca dowie się o jej istnieniu.

Nicole zostaje odnaleziona, ale przytłoczona traumatycznymi przeżyciami, nie jest w stanie wydobyć z siebie słowa. Potrafi jedynie rysować, a jej rysunki wskazują jednoznacznie na to, że widziała mordercę.

Dla Sebastiana niema Nicole jest nie lada wyzwaniem, a on postara się uczynić wszystko, aby nawiązać z nią kontakt i nie podeptać przy tym jej jestestwa. Mała Nicole przypomina mu bowiem jego własną córkę, którą stracił podczas tsunami. W tym czasie do mordercy dociera wiadomość o istnieniu i miejscu pobytu małej Nicole.

„Niemowa” to czwarta powieść cyklu o Sebastianie Bergmanie.

O.W.16.03.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Niemowa
Autor
Hans Rosenfeldt
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2016
Liczba stron
445
Wydawnictwo
Czarna Owca
ISBN
9788380154889
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.16.03.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: