Głęboko ukryte Gudenkauf Głęboko ukryte Gudenkauf

Głęboko ukryte Gudenkauf

Indeks: O.W.07.01.23

13,99 zł
Brutto

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, grzbiet lekko wygięty, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste, delikatnie przekrzywiona

ISBN: 9788380752016

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mąż Sary Quinian, Jack, przez lata cierpiał z powodu śmierci swojej matki, która nadeszła w najgorszym możliwym momencie. Jack, wtedy nastolatek, znalazł jej ciało w piwnicy ich domku na wsi. Okoliczności tego traumatycznego wydarzenia pozostały dla niego tajemnicą.

Sprawa wstrząsnęła małym miasteczkiem Penny Gate w stanie Iowa, gdzie Jack się wychował. Przez lata tam nie wracał, ale kiedy ukochana ciotka Julia ulega wypadkowi i pozostaje hospitalizowana w stanie śpiączki. Jack i Sarah są zmuszeni do zmierzenia się z przeszłością, której od tylu lat unikali.

Fakty na temat wypadku Julii zaczynają wychodzić na jaw, a dawno zabliźnione rany odzywają się na raz jeszcze. Sarah zdaje sobie sprawę, że rodzina Quinianów jest zupełnie inna, niż można podejrzewać. W natłoku pytań pozostawionych bez odpowiedzi Sarah zanurza się w przeszłości Jacka. Im głębiej dotrze, tym trudniej będzie jej się wydostać. Już wkrótce może stawić czoła prawdzie, na którą nie jest gotowa.

O.W.07.01.23
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Głęboko ukryte
Autor
Heather Gudenkauf
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2017
Liczba stron
360
Wydawnictwo
Wydawnictwo Filia
ISBN
9788380752016
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.07.01.23

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: