Kaźń Diaczenko Kaźń Diaczenko

Kaźń Diaczenko

Indeks: O.W.02.09.22

14,99 zł
Brutto

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty lekko przybrudzone, strony w środku lekko pożółkłe, książka pobiblioteczna

ISBN: 9788388431531

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Szósta na polskim rynku powieść Diaczenków tym razem z gatunku science fiction, w którym ten duet także doskonale sobie radzi. Klimaty wręcz dickowskie – mieszające się rzeczywistości, groza, intryga sensacyjna.

Irena, utalentowana pisarka fantasy, przed kilku laty rozwiodła się z utalentowanym fizykiem – człowiekiem genialnym, ale mrocznym i zamkniętym w sobie. Andrzej Kromar pracował nad tajnym projektem – tak zwanym modelowaniem rzeczywistości.

Irena zostaje nagle wezwana przez Radę Bezpieczeństwa Publicznego – jej były mąż zniknął w eksperymentalnie wymodelowanym przez siebie świecie. Zostawił doń furtkę wraz z informacją, że do modelu wejść może tylko Irena. Młoda kobieta godzi się wyciągnąć swego byłego męża z matni i wkracza w chore światy powołane wyobraźnią Andrzeja. Panuje w nich przemoc i zadziwiające reguły. Np. wyroki na skazanych na śmierć przestępcach wykonywane są przez licencjonowane osoby prywatne. Irena zostaje już na wstępie oskarżona o niepopełnione zbrodnie i skazana na śmierć. Wyrok ma wykonać... wampir – w tej rzeczywistości zwany osobą uzależnioną od hemoglobiny.

To dopiero początek gehenny Ireny...

O.W.02.09.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Kaźń
Autor
Marina i Siergiej Diaczenko
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2006
Liczba stron
434
Wydawnictwo
Solaris
ISBN
9788388431531
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.02.09.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: