Strażnicy Veridianu T.1 Straż Curley Strażnicy Veridianu T.1 Straż Curley

Strażnicy Veridianu T.1 Straż Curley

Indeks: ER.15.07.22

12,99 zł
Brutto

Książka w stanie bardzo dobrym. Lekko pozadzierane brzegi okładki.

ISBN: 9788376860473

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ethan miał zaledwie cztery lata, kiedy została zamordowana jego starsza siostra, Sera. Teraz, dwanaście lat później, Ethan prowadzi podwójne życie. Z jednej strony jest zwyczajnym uczniem liceum w australijskim mieście Angel Falls. Z drugiej – niezwykle utalentowanym agentem organizacji nazywanej Strażą – strażnikiem czasu, którego misją jest chronienie historii. Nie wolno dopuścić, aby samolubna, nieobliczalna potęga zmieniła bieg przeszłych wydarzeń, aby w przyszłości ugruntować swoją władzę. Tymczasem jednak Ethana spotyka zaszczyt, połączony z wielką odpowiedzialnością: zadanie wyszkolenia nowej Strażniczki. Gdyby jeszcze nie była młodszą siostrą jego byłego najlepszego przyjaciela…

Isabel prawie już zapomniała o chłopaku, w którym podkochiwała się jako dziecko. Nie widziała go od czasów, kiedy pokłócił się z jej bratem. Oczywiście o dziewczynę, piękną Rochelle, która wybrała Matta zamiast Ethana! Ale to nie ma znaczenia – Ethan i tak nie zauważa istnienia Isabel… Aż do dnia, kiedy przypadkowe zdarzenie postawiło jej świat na głowie. Czy to początki choroby psychicznej, czy też naprawdę ma jakieś dziwne moce? I co ma znaczyć to, że Ethan nagle szuka jej towarzystwa?

W pierwszym tomie trylogii Marianne Curley wraz z bohaterami wkraczamy do świata ukrytego wewnątrz naszego świata. Do rzeczywistości podróży w czasie i walki Porządku z Chaosem. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Co oznaczają słowa starożytnego proroctwa? Gdzie znajduje się starożytne miasto Veridian, kryjące sekrety dawno zaginionej cywilizacji?

ER.15.07.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Strażnicy Veridianu T.1 Straż
Autor
Marianne Curley
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2011
Liczba stron
432
Wydawnictwo
Jaguar
ISBN
9788376860473
VAT
5%
Indeks
ER.15.07.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: