Dziedzictwo mroku Despain Dziedzictwo mroku Despain

Dziedzictwo mroku Despain

Indeks: O.W.07.01.23

7,80 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste, książka po delikatnym zalaniu

ISBN: 9788362170050

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Grace Divine, córka miejscowego pastora, zawsze wiedziała, że tej nocy, kiedy znikł Daniel Kalbi, wydarzyło się coś strasznego. Tamtej nocy przed domem znalazła swojego brata Jude’a nieprzytomnego i skąpanego we krwi. To, co się wówczas stało, miało pozostać straszliwą tajemnicą.

Wspomnienia, które jej rodzina starała się pogrzebać, powracają, kiedy Daniel zjawia się trzy lata później i zapisuje się do tej samej szkoły, do której chodzą Grace i Jude. Mimo że Grace obiecała bratu, że będzie się trzymać z dala od dawnego przyjaciela, jest zafascynowana jego niezwykłymi zdolnościami artystycznymi i dziwnym, głodnym błyskiem w oczach, a także uczy się spoglądać na świat z nowej perspektywy.

Im bardziej Grace zbliża się do Daniela, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo, ponieważ gniew Jude‘a prowadzi go do sojuszu ze starożytnym złem, które Daniel wyzwolił owej straszliwej nocy. Grace musi poznać prawdę o mrocznym sekrecie chłopaka… oraz odkryć lekarstwo, aby ocalić tych, których kocha. Może to jednak wymagać od niej ostatecznej ofiary – z własnej duszy.

O.W.07.01.23
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Dziedzictwo mroku
Autor
Bree Despain
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Stan
Używana
Rok wydania
2010
Liczba stron
436
Wydawnictwo
Galeria Książki
ISBN
9788362170050
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.07.01.23

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: