Kroniki raka Johnson Kroniki raka Johnson

Kroniki raka Johnson

Indeks: O.W.20.07.22

6,20 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, okładka delikatnie przybrudzona, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste

ISBN: 9788364142512

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pierwsza na polskim rynku książka o raku, która traktuję tę chorobę jako przeciwnika, z którym można walczyć.

Aby móc walczyć z wrogiem, trzeba go dobrze poznać, a historia żony autora, która zmagała się z wieloletnią chorobą, pozwala wierzyć, że nie jesteśmy bezsilni wobec raka. Autor zadaje pytania, które nurtują zwykłych ludzi, niezależnie od tego, czy mieli kiedyś do czynienia z rakiem, czy nie. Pisze o tym, co to w ogóle jest rak, dlaczego chorujemy, jakie są metody leczenia, jak można się uchronić, jak pomóc osobie chorej. Książka polecana przez onkologów chorym, a szczególnie ich bliskim.

Jest to opowieść o próbie zrozumienia zjawiska, weryfikacji nagromadzonych wokół niego mitów (czy rzeczywiście jest to dżuma XXI wieku) i złudzeń - po części popularnonaukowa, po części filozoficzna. Wplecione w nią są dwie historie osobiste: historia choroby nowotworowej żony autora, która miała fatalne rokowania, a jednak wyzdrowiała, i jego brata, który mimo dobrych rokowań niestety przegrał walkę z rakiem.

O.W.20.07.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Kroniki raka
Autor
George Johnson
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Stan
Używana
Rok wydania
2014
Liczba stron
352
Wydawnictwo
Wielka Litera
ISBN
9788364142512
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.20.07.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: