Nowy rozdział Egan Nowy rozdział Egan

Nowy rozdział Egan

Indeks: O.W.15.05.22

6,99 zł
Brutto

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste, książka pobiblioteczna

ISBN: 9788380693159

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Alice Pearse myślała, że będzie żyła długo i szczęśliwie Później uświadomiła sobie, że trafiła do niewłaściwej opowieści.

Pełni wiele funkcji (nigdy nie nazywa tego noszeniem wielu masek i wolałaby, żebyście wy także tego nie robili). Jest: przez większość czasu szczęśliwą żoną i matką, troskliwą córką, właścicielką psa, co do którego ma mieszane uczucia, redaktorką na pół etatu, lojalną sąsiadką, dojeżdżającą do pracy bez niepotrzebnych napięć. Nie jest: kucharką, dekoratorką, aktywną członkinią Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli, urodzoną opiekunką, główną żywicielką rodziny. Kiedy sytuacja zawodowa jej męża ulega radykalnej zmianie i Alice zatrudnia się w nowoczesnej, młodej firmie, która obiecuje, że stanie się przyszłością świata książek, myśli, że chwyciła Pana Boga za nogi będzie miała ważną, sensowną pracę, harmonijnie łączącą się ze szczęśliwym życiem rodzinnym. Oczywiście wtedy wszystko idzie nie tak i Alice musi się zmagać z chorobą ojca, opieką nad dziećmi, wymagającymi szefami oraz zdrowiem psychicznym swoim i męża.

Wielbicielki „Gdzie jesteś, Bernadette” będą kibicować Alice, kiedy uświadomi sobie ona, że problem nie polega na tym, czy można mieć wszystko, ale na tym, czego ona – Alice Pearse – pragnie najbardziej.

O.W.15.05.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Nowy rozdział
Autor
Elisabeth Egan
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2016
Liczba stron
492
Wydawnictwo
Prószyński i S-ka
ISBN
9788380693159
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.15.05.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: