Kuchnia królów Polski na zamku w Malborku Kuchnia królów Polski na zamku w Malborku

Kuchnia królów Polski na zamku w Malborku

Indeks: O.W.05.08.22.D

35,99 zł
Brutto

Na okładce delikatnie widoczne ślady użytkowania, rogi okładki delikatnie uszkodzone, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste

ISBN: 9788370739348

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Poznaj wykwintną, różnorodną i aromatyczną kuchnię polskich królów. Polscy monarchowie rezydowali w malborskiej warowni od XV wieku.

Ich kuchnia – bogata, aromatyczna, pełna kolorów – łączyła w sobie tradycje wielu narodów. Nie tylko wchodzących w skład Rzeczpospolitej Obojga Narodów, ale także tworzących kulinarne trendy w Europie. Wszystko to sprawiało, że na stołach królów Polski jadano niezwykle wykwintnie, różnorodnie i co najważniejsze – bardzo smacznie.

W książce „Kuchnia królów Polski…” Bogdan Gałązka prezentuje współczesne przepisy inspirowane dawnymi recepturami. Pokazują one charakter niegdysiejszego menu, a jednocześnie wykorzystują współcześnie dostępne składniki do odtworzenia tamtych smaków i klimatów.

50 łatwych do przygotowania przepisów na zupy, ryby, owoce morza, mięsa i desery pobudzi Twoją wyobraźnię i dostarczy pomysłów na rodzinne posiłki. Wspaniałe ilustracje pokazują, jak efektownie serwować potrawy.

Zrób wrażenie na rodzinie i przyjaciołach, przygotowując którekolwiek z opisanych dań. Zostań prawdziwym królem domowej kuchni!

O.W.05.08.22.D
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Kuchnia królów Polski na zamku w Malborku
Autor
Praca zbiorowa
Okładka
Twarda
Stan
Używana
Rok wydania
2010
Liczba stron
120
Wydawnictwo
Multico Oficyna Wydawnicza
ISBN
9788370739348
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.05.08.22.D

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: