Lean w biurze i usługach Locher Lean w biurze i usługach Locher

Lean w biurze i usługach Locher

Indeks: O.W.26.07.22

29,90 zł
Brutto

Książka w stanie bardzo dobrym, minimalnie przybrudzone ranty

ISBN: 9788377461853

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Autor książki Lean w biurze i usługach, stawiając sobie za cel objaśnienie zastosowania metod Lean, wychodzi poza opis podstawowych narzędzi i skupia się na szczegółowym wyjaśnieniu kluczowych koncepcji szczupłego zarządzania w środowisku biurowym i usługowym. Książka zaczyna się od analizy zarządzania strumieniem wartości, a następnie przechodzi do takich zagadnień jak: praca standardowa, przepływ, zrównoważony system ssący oraz zarządzanie wizualne.

W książce znajdziemy omówienie podstawowym narzędzi Lean, włączając w to 5S oraz poka-yoke, czyli zapobieganie defektom. Autor rozkłada koncepcje Lean na części pierwsze, opisuje je w kontekście pozaprodukcyjnym i wyjaśnia czytelnikom, jak się je stosuje. Podając wiele przykładów, omawia komórki funkcyjne większości firm usługowych oraz obszary administracyjne zakładów produkcyjnych.

Korzystając z ponad dwudziestoletniego doświadczenia, autor przedstawia strategie wdrożeniowe oddzielnie dla każdej funkcji i działu w firmie. Przygląda się najczęstszym przeszkodom, na jakie mogą się natknąć czytelnicy wprowadzający Lean i podpowiada, jak sobie z nimi poradzić. Ponadto książka zawiera zbiór formularzy, tabel, list kontrolnych, wzorów i arkuszy, które pomogą każdemu zaczynającemu pracę z Lean.

O.W.26.07.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Lean w biurze i usługach
Autor
Drew Locher
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Stan
Używana
Rok wydania
2012
Liczba stron
230
Wydawnictwo
MT Biznes Sp. z o.o.
ISBN
9788377461853
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.26.07.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: