To nie książka Smith To nie książka Smith

To nie książka Smith

Indeks: O.W.14.08.22

11,99 zł
Brutto

Książka jak nowa

ISBN: 9788364853029

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kolejne dzieło Keri Smith, autorki bestsellera "Zniszcz ten dziennik". Artystka przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.  Celem Nie - książka jest przekraczanie barier własnego umysłu i uruchomienie wyobraźni. Jeśli to nie książka, to co to jest? Odpowiedź należy do każdego użytkownika.

„To nie książka” uczy myśleć nieszablonowo, używać wyobraźni i stawić czoło wyzwaniom. Składa się z zadań, które należy wykonać, aby wyrazić siebie poprzez uczucia, emocje i stosunek do otaczającego świata. Polecenia mają charakter artystyczny, eksperymentalny i performerski.  Możesz je wykonywać indywidualnie lub w grupie. Zaryzykuj zostawiając książkę na noc na dworze i zostań artystą wywieszając swoje prace w miejscu publicznym.

Zaprojektuj własną planetę, skorzystaj z maszyny do zmiany nastroju oraz wymyśl swoje alter ego. Stwórz ruchomą rzeźbę oraz rozwiąż zagadkę zaginionej strony.  Zadań jest mnóstwo, a wszystkie jednakowo twórcze, zabawne i kreatywne. Stwórz swoją własną "Nie - książkę", zerwij ze schematycznym myśleniem i spójrz na świat z zupełnie innej perspektywy!  

O.W.14.08.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
To nie książka
Autor
Keri Smith
Okładka
Miękka
Stan
Używana
Rok wydania
2014
Liczba stron
220
Wydawnictwo
inne
ISBN
9788364853029
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.14.08.22

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: