Gorączka w Hawanie Padura Gorączka w Hawanie Padura

Gorączka w Hawanie Padura

Indeks: O.W.03.05.22

9,99 zł
Brutto

Na okładce lekko widoczne ślady użytkowania, ranty delikatnie przybrudzone, strony w środku czyste

ISBN: 9788324011773

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Porucznik Mario Conde, cyniczny policyjny detektyw, zostaje wezwany do rozwikłania zagadki zaginięcia Rafaela Morína, dyrektora Biura Importu i Eksportu w kubańskim Ministerstwie Przemysłu. Ze względu na pozycję zaginionego jest to sprawa najwyższej wagi państwowej. Pikanterii dodaje jej fakt, że porucznik jest starym znajomym Rafaela z czasów liceum.

Conde rozpoczyna śledztwo, przesłuchując kolejnych świadków, w tym piękną żonę Rafaela i swoją największą licealną miłość, Tamarę, a także urzędników ministerstwa. Z ich opowieści wyłania się postać ambitnego urzędnika, doskonałego szefa i nienagannego obywatela Kuby. Żmudne śledztwo stopniowo prowadzi jednak do odkrycia wielkiej afery finansowej, w którą zamieszany był Morín.

Bohater hawańskiej serii, porucznik Mario Conde to człowiek o złożonej osobowości, pełen wątpliwości i kompleksów. Jest zaprzeczeniem stereotypu macho, w dodatku niespełnionym pisarzem, który przypadkiem został zwerbowany do szkoły policyjnej. Mając za sobą dwa nieudane małżeństwa, wybiera towarzystwo rybki bojownika, szklaneczki rumu i cygara, prowadząc śledztwa w niebanalny sposób.

O.W.03.05.22
1 Przedmiot

Opis

Tytuł
Gorączka w Hawanie
Autor
Leonardo Padura
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Stan
Używana
Rok wydania
2009
Liczba stron
215
Wydawnictwo
Znak
ISBN
9788324011773
VAT
5%
Czas wysyłki
w ciągu 24 h
Indeks
O.W.03.05.22

Specyficzne kody

60 innych produktów w tej samej kategorii: